Zarabianie na Bankach

Nie każdy wie, że Banki płacą klientom.

Klienci, którzy oprócz korzystania z produktów bankowych, chcieliby dodatkowo na tym również zarobić, mają taką możliwość.

Bardzo dużo ofert zawiera różnego rodzaju benefity, bonusy, premie i promocje, z których możesz skorzystać, ale nie wszyscy wiedzą, o co z tym w ogóle chodzi?

Za założenie konta, wyrobienie karty płatniczej, korzystanie z aplikacji na komórce można dostać np gotówkę na konto do wydania na dowolny cel, talony na zakupy, sprzęt RTV i inne bardziej lub mniej potrzebne rzeczy.

Trzeba tylko wiedzieć kiedy i co zrobić, żeby skorzystać z danej promocji i otrzymać wskazany w promocji bonus.

 

Kto może skorzystać z promocji bankowych?

Promocje bankowe są z reguły kierowane do nowych klientów, lub do byłych klientów. Jeżeli do byłych klientów to musi być zachowany czas wskazany w regulaminie promocji jaki musi upłynąć od rozwiązania poprzedniej umowy. Wszystko zawsze jest dokładnie opisane w regulaminie promocji.

Bankom zależy na pozyskaniu nowych klientów, lub powrocie byłych mając na celu to, że gdy będziesz zadowolony z ich usług, to skorzystasz również z innych usług tego banku, np. kredyt na mieszkanie, a taki kredyt wiąże z bankiem na wiele długich lat i wtedy to już bank zarabia na Tobie. Oczywiście z bankiem nie zawierasz żadnej terminowej umowy na konto, czy też na kartę kredytową, po otrzymaniu nagrody możesz zamknąć konto. Zamknięcie konta jest darmowe. W każdym banku tak jest.

 

Dlatego zachęcają do założenia konta poprzez takie akcje, gdzie oferują różne nagrody pieniężne lub rzeczowe za założenie u nich konta lub karty kredytowej.

Są to kwoty od 50 do 500zł za jedno konto lub kartę kredytową, w zależności od promocji.

W sytuacji, gdzie Twój mąż/żona/partner również skorzysta z takiej promocji to budżet domowy jednorazowo zasili bardzo ładna kwota, ok 1000 zł dodatkowej gotówki to już można przeznaczyć na coś konkretnego.

Zaznaczam, że to nic nie kosztuje, i spokojnie możesz zamknąć konto. Chyba, że akurat chcesz z tym bankiem zostać na dłużej, bo okaże się, że jest korzystniej niż w Twoim banku, gdzie jesteś już od wielu lat. Możesz jednocześnie mieć wiele kont, szczególnie, że dużo kont jest bezwarunkowo darmowych, lub po spełnieniu drobnych warunków, np. wykonanie transakcji kartą.

 

Gdzie szukać promocji bankowych?
Oczywiście możesz śledzić strony wszystkich banków i każdego dnia liczyć, że wytropisz coś mega atrakcyjnego. Mi jest na to trochę szkoda czasu, wolę odwiedzać ludzi, którzy robią to za mnie. Dlatego regularnie odwiedzam stronę bankowekorzyści.com.pl, gdzie są wszystkie aktualne promocje z różnymi bonusami.

Dodatkowo każda promocja jest dokładnie, szczegółowo rozpisana, wiadomo, kto może z danej promocji skorzystać, co zrobić, żeby otrzymać nagrodę  i kiedy otrzymam nagrodę.

Bądź na bieżąco i zarabiaj na bankach

bankowekorzyści.com.pl

 

 

Script logo